0535 405 80 53
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gaziantep Uydu & Elektronik

Gaziantep Uydu & Elektronik

Gaziantep Uydu Elektronik Bölgesinde tüm Uydu arızası ve Çanak anten kurulumu gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca motosikletli teknik servis personellerimiz dakikalar içerisinde yanınızda olacaktır. Yollardaki tüm olumsuz durumlarda moto teknik servis hizmetlerimiz sayesinde bizlere lokasyon bilgilerinizi paylaştıktan hemen 20-45 Dakika içerisinde arızanın analizi yapılmaktadır. Kısacası yapılan işin büyüklüğüne göre hizmet süresi verdiğimiz dakikalar değişkenlik göstermektedir.

İçindekiler

Gaziantep Uydu Elektronik Firması

Merkez başta olmak üzere tüm Gaziantep ve çevre ilçelerinde yılların verdiği tecrübe ile tüm Uydu arızası ve Çanak anten kurulumlarında arızalarınız çözüme ulaşacaktır. Ayrıca Gaziantep Uyducu firması olarak daima müşterilerimize orjinal yedek parçalar kullanmaktayız. Bu nedenle uzun yıllar sonucunda arıza ve sorun gibi durumlarla karşılaşma oranınız düşmektedir. Lakin sizlerin de dikkat etmesi gerek bir kaç unsur bulunmaktadır. Bunlar ;

 • Farklı odalarda uydu yayını izleyebilmeniz için 2’li – 4’lü – 8’li LNB kurulumu ve kablo döşeme işlemi
 • Merkezi Uydu Sistemi Santralinden dairenize gelen kablonun santral girişi tespiti
 • Hareketli askı aparatı ile sağa sola, aşağı yukarı oynatılabilen duvara tv montajı
 • Eskimiş, yıpranmış, kopmak üzere olan RG6 uydu kablosunun yenileme ve değişim işlemi
 • Aboneliği iptal edilmiş Digitürk anteninin Türksat 4A uydusuna çevrilmesi işlemi
 • CBC Sport HD yayını için Türksat çanağınız ile ek bir çanak kurmadan Azerspace izleme imkanı

Gaziantep Uyducu Olarak Hizmetlerimiz

Bir uydu servisinden beklenen hizmetler bellidir mesela sinyal sorunlarının giderilmesi veya çanak anten kurulumu ya da duvara tv montajı gibi örnekler. Servis olarak en çok karşılaştığımız sorun sinyal alamama ya da “Sinyal Yok” arızası. Genelde fırtınadan kaynaklansa da bu durum zamanla yıpranmış kablo, lnb ve çanak anten gibi donanımlar da buna sebep olabilmektedir. Detaylar için aşağıdaki hizmet ayrıntılarına bakabilirsiniz. Ayrıca personellerimiz yerinde hizmet sayesinde bizlere konum bilgisi gönderdikten hemen sonra arızası çözüme ulaştıracaktır.

Araban İlçesi

İslahiye İlçesi

Yavuzeli İlçesi

Nizip İlçesi

Nurdağı İlçesi

Oğuzeli İlçesi

Şahinbey İlçesi

Şehitkamil İlçesi

Karkamış İlçesi

gaziantep-en-yakin-uyducu

GAZİANTEP EN YAKIN UYDUCU

Gaziantep Çanak Anten Montajı

Her ebatta çanak anten montajı yapmaktayız. Gaziantep Uyducu olarak 60cm – 300cm arası parabol veya ofset çanak anteni kuruyoruz. Ayrıca çanak anten boyutu izlenmek istenen uyduya göre farklılık göstermektedir. Türkiye kapsama alanında bulunan uydular genelde 60cm – 120cm arasında antenlerle izlenebilmektedir fakat daha çok ortadoğu, asya ve kuzey avrupa kanalları izlemek isteyenler büyük çaplı antene ihtiyaç duyacaktır.

 • Arızalı veya yanmış LNB ve Diseqc gibi elemanların değişimi
 • Kopmuş veya ek bulunan uydu kablosunun yenilenmesi
 • Yanmış veya arızalı santral daire portunun tamir veya değişimi
 • Odak noktasını kaybetmiş çanak antenin yeniden ayarlanması
 • Montaj ayağının bağlantı yerleri aşınmış çanağın yer değişimi

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE VE UZMAN KADRO İLE GAZİANTEP UYDUCU HİZMETİ

Uydu Sinyal Yok Arızası ve Ayarı

Televizyonunuzu açtığınızda ekranda belirecek “Sinyal Yok” hatası çok can sıkıcıdır. Gevşemiş bir konnektör, oksitlenmiş bağlantı, düzgün yapılmamış kablo eki, arızalı bir LNB, fırtına nedeniyle dönmüş bir çanak anten gibi birçok sebep bu hatanın kaynağı olabilir. ankara çekici Bazı durumlarda çanak karşısında inşaat nedeniyle yükselen bir bina, bazen dalları uzamış ve yaprak açmış bir ağaç ya da en basitinden bir insan müdahalesi.
Sebep ne olursa olsun Gaziantep Uydu Elektronik olarak biz sinyal sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Bunun için bizi arayıp servis talep etmeniz yeterli.

gaziantep-uydu-arızası

GAZİANTEP UYDU ARIZASI

Çanaksız Uydu Alıcı Çalışır mı?

Çanaksız Uydu Alıcı soran müşterilerden sürekli çağrı alıyoruz sizde var mı diye. Öncelikle şunu söyleyelim: Çanaksız Uydu Alıcı ya da Antensiz Uydu Alıcı olmaz. Uydu yayını izlemek için çanak anten şart. Reklamlarda çıkan “Çanaksız Uydu Alıcı” dedikleri cihaz internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır, dolayısı ile bahsedilen sistem IP TV’dir ve modeminizi cihaza bağlarsanız yayınları internet üzerinden izlersiniz. İnternetiniz ve çanak anteniniz yoksa o cihaz ile hiç bir yayın izleyemezsiniz.;

Çanak Anten Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Piyasada farklı boyut, malzeme ve kalitede çanak antenler mevcut. İzlemek istediğiniz uyduya veya bütçenize göre çanak anten seçmelisiniz. Türksat 4A Uydusu için tavsiye edeceğimiz anten çapı en az 80 cm’dir. 80 cm çapında antenlerin fiyatı 200 TL’den başlamaktadır ve kalitesine göre bu rakam artmaktadır. Kısacası Türksat 4A ve 3A uyduları için 200 TL ile 400 TL arası çanak anten fiyatları mevcuttur. Gaziantep Uydu Elektronik olarak biz müşterilerimize genelde 250 TL değerinde günümüz şartlarına göre kaliteli sayılacak anten temin ediyoruz ve bu anteni tavsiye ediyoruz.

gaziantep-uydu-tamir

GAZİANTEP UYDU TAMİRİ

Diğer Uydu Servis Hizmetlerimiz

 • Farklı odalarda uydu yayını izleyebilmeniz için 2’li – 4’lü – 8’li LNB kurulumu ve kablo döşeme işlemi
 • Merkezi Uydu Sistemi Santralinden dairenize gelen kablonun santral girişi tespiti
 • Hareketli askı aparatı ile sağa sola, aşağı yukarı oynatılabilen duvara tv montajı
 • Eskimiş, yıpranmış, kopmak üzere olan RG6 uydu kablosunun yenileme ve değişim işlemi
 • Aboneliği iptal edilmiş Digitürk anteninin Türksat 4A uydusuna çevrilmesi işlemi
 • CBC Sport HD yayını için Türksat çanağınız ile ek bir çanak kurmadan Azerspace izleme imkanı

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmek İster misin ?
FACEBOOK : Uyducu Cebrail
TELEVİZYON TAMİRİ Gibi İhtiyaçlarınız için buradan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp icon
Whatsapp
Uyducu Cebrail
Phone icon
Hemen Ara