0535 405 80 53
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Gaziantep bölgesinde 2011 Yılından bu yana hizmet gösteren firmamız özellikle merkez başta olmak üzere tüm il, ilçe ve mahallerinde 7/24 çanak anten kurulumu, uydu arızası ve televizyon tamiri gibi hizmetler sağlamaktadır. 7/24 Müşteri temsilcimiz sayesinde bölgenize en yakın uyducu servisini yönlendirerek dakikalar içerisinde çözüm odaklı çalışma sağlamaktayız.

Misyonumuz
  • Çanak Anten Kurulumu ve Arızası
  • Uydu Tamiri
  • Kablo Değişimi Bakım
  • Televizyon Arızası ve Kurulumu
Vizyonumuz

Büyüme: Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni uygulamalar geliştirerek organik ve inorganik büyümek.

İnovasyon: Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmak.

Marka: Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan ve her segmentte en çok tercih edilen marka olmak.

Çalışanlar: İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlara sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmak.

Müşteriler: Hizmet ve hizmet sonrası müşteri memnuniyetinde lider yol yardım markası olmak.

Firma Tarihçesi

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Siz değerli müşterilerimizin sadakatini sağlamak ve taleplerinizi taahhüt ettiğiniz şekilde ve zamanında karşılamak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek ve sürekli büyümek ilkesini benimsemek. Gaziantep Uydu & Elektronik ekibimiz , kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilke edinerek hareket etmekteyiz. Müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

Çalışma Saatleriniz Nelerdir?

Gaziantep bölgesinde 7/24 Teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımız üzerinden veya gaziantepuydutamir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaç Dakika İçerisinde Hizmet Veriyorsunuz?

Öncelikle yapılan işin özverili bir halde çalışması için 45 – 180 Dakika aralığında değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kullanılan ekipmanlar ve bulunan lokasyonun zorluğuna göre çalışma saatlerimizde değişkenlik olmaktadır.

Şu anki konumumuzu siz değerli müşterilerimize borçlu olduğumuzu çok iyi bilmekteyiz ve her zaman sizler için daha iyi olmaya çalışacağız. Toplam kalite, yaşam ve hizmet tarzımız Gaziantep Uydu Tamiri mükemmele ulaşmak için sürekli gelişme ve iyileşme çabası içinde olmak. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Cebrail Uyducu ekibi olarak tüm ilişkilerimizde adaletli, içten, saygılı, dürüst ve açık bir yapı içerisinde olmak önceliklerimizdendir. Şirketimiz kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin saygın ve güvenilir kuruluşu olarak hep daha çok büyümeyi hedeflemiştir.

İLETİŞİM
WhatsApp icon
Whatsapp
Uyducu Cebrail
Phone icon
Hemen Ara